Sukces Otwartej Niedzieli

07.08.2015

Rodziny z dziećmi, turyści i mieszkańcy Skoczowa licznie odwiedzili muzeum podczas pierwszej Niedzieli Otwartej jaka odbyła się w Muzeum św. Jana Sarkandra 26 lipca.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Muzeum było otwarte do południa od 8:00 do 12:30. Każdy mógł przyjść by zapoznać się z ekspozycją stałą, pomodlić się w Kaplicy czy odpocząć w patio. Na gości czekała wystawa fotografii przyrody Zielonej Akademii Filmu i Fotografii z Chybia. Była też wystawa obrazów Małgorzaty Sikory pt. „Promień Twej łaski”.

Otwarta Niedziela to akcja cykliczna odbywająca się co miesiąc. Na kolejną zapraszamy 30 sierpnia.