2017-10-06
Las w porannej odsłonie. Jesienny, słoneczny dzień. Krople deszczu na drzewach. Wszystko zamknięte w fotografii, która przenosi nas w tajemniczy i niezwykły świat przyrody. Anna Kopeć dostrzegła magię miejsca i postanowiła zamknąć ją w soczewce. Efekty jej pracy można oglądać w Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie.
2017-10-06
Z okazji jubileuszu 25-lecia diecezji bielsko-żywieckiej w Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie odbyła się wystawa pamiątek i eksponatów związanych z działalnością diecezji.
2017-04-10
W piątek (07.04) otwarto pierwszą w tym roku wystawę w Muzeum św. Jana Sarkandra na skoczowskim rynku. Na wernisażu prac Michała Kuczmińskiego nie zabrakło gości z Górnego Śląska i Krakowa. Była to wyjątkowa okazja do rozmowy z twórcą.
2017-04-05
Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie zaprasza na wernisaż wystawy prac Michała Kuczmińskiego - artysty z Mysłowic.
2016-10-12
Już w sobotę (15.10) w Muzeum św. Jana Sarkandra w Skoczowie kolejny wernisaż. Tym razem w sali wystaw czasowych zostaną zaprezentowane rzeźby Piotra Klamerusa i rysunki Piotra Sobańskiego.
Strony: 1 2 3 4 5 6 7