Piękno jest w oku patrzącego

-Wartość terapii w "Dolinie Słońca"jest nie do przecenienia.Specyfika tego ośrodka umożliwia podejmowanie różnego rodzaju aktywności.Daje możliwość rozbudzenia rozmaitych zainteresowań i ma znaczący wpływ na rozwój zachowań prospołecznych,a przede wszystkim wydobywa podopiecznych z izolacji tworzonej przez ograniczenia związane z ich niepełnosprawnością intelektualną oraz różnego rodzaju chorobami somatycznymi,z którymi się zmagają-mówi psycholog Aurelia Korbiel.

Ośrodek "Dolina Słońca" w Radwanowicach to nowoczesny komleks,który Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" zbudowała w latach 2008-2012.Powstał głównie dzięki podatnikom przekazującym na ten cel 1% ze swojego rozliczenia z fiskusem.

W wystawie biąrą udział: Adam Baran,Grzegorz Dyraga,Anna Frankowicz,Ewa Gerono,Edward Grabowski,Krystyna Rudek,Jan Tekiel,Urszula Woźniak.

Wystawa czynna będzie do końca marca.

Fundacja zachęca do zakupu prac swoich utalentowanych Podopiecznych!