ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA UKRAINY

10.11.2022

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
św. Jan Paweł II

Muzeum Parafialne im. św. Jana Sarkandra w Skoczowie, rozpoczyna akcję pn. „ŚWIĘTY MIKOŁAJ DLA UKRAINY”.

Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, o podzielenie się darami serca z ukraińskimi dziećmi z Tarnopola w Ukrainie.

Prosimy o nowe rzeczy dla dzieci: ubrania, artykuły szkolne, książeczki, zabawki, słodycze.

Dary będą zbierane w Salkach Katechetycznych [ul. Stalmacha 4, Skoczów] w każdy wtorek od godz. 10:00 do 12:00.

Przyjmowanie darów, będzie prowadzone do 6 grudnia włącznie.

Prosimy o rozpropagowanie szczytnej idei i włączenie się w przestrzeń czynienia dobra w trudnych czasach.

Za wszelkie okazane Dobro, wielkie Bóg zapłać!

Jakub Staroń

Kierownik Muzeum